Kontakt

post@folkeakademiet.no Se ansatte

Kontoret er bemannet fra kl. 10:00 til 15:00

Organisasjonsnummer: 971 436 905

Landsforbund/Sekreteriatet

Thorleif L. Bamle
Org. Leder
Organisasjonsutvikling

E-post: thorleif@folkeakademiet.no

Tlf: 97679748

Pål H. Djuve
Generalsekretær
Handlingsplaner og strategi

E-post: djuve@folkeakademiet.no

Tlf: 93642263

Hanna Karlsen Sønsteby
Organisasjonsrådgiver med økonomiansvar


E-post: hanna@folkeakademiet.no

Tlf: 47902434

Runa Vethal Stølen
Administrasjonssekretær


E-post: runa@folkeakademiet.no

Tlf: 93448490

Daglige ledere i distriktene

Linda Myklebust
Daglig leder

Distrikt: Agder

E-post: agder@folkeakademiet.no

Tlf: 924 22 894

Marion Rodgers Løseth
Daglig leder

Distrikt: Hordaland

E-post: hordaland@folkeakademiet.no

Tlf: 407 60 171

Anne Gerd Paulsen
Daglig leder

Distrikt: Hålogaland

E-post: halogaland@folkeakademiet.no

Tlf: 784 36 465

Beate Riege
Daglig leder

Distrikt: Midt-Norge

E-post: midtnorge@folkeakademiet.no

Tlf: 480 77 764

Hans Vold Vikersveen
Daglig leder

Distrikt: Oppland-Hedmark

E-post: opplandhedmark@folkeakademiet.no

Tlf: 948 89 605

Cathrine Stølsvik
Daglig leder

Distrikt: Rogaland

E-post: rogaland@folkeakademiet.no

Tlf: 934 92 649

Henriette Hatlevoll
Daglig leder

Distrikt: Sogn og Fjordane

E-post: sognogfjordane@folkeakademiet.no

Tlf: 951 62 265

Olav Hanto
Daglig leder

Distrikt: Telemark Vestfold Buskerud (TeVeBu)

E-post: tevebu@folkeakademiet.no

Tlf: 917 24 072

Frances Gerono Huby
Daglig leder

Distrikt: Viken (Oslo/Akershus)

E-post: viken@folkeakademiet.no

Tlf: 410 16 398




Krafttak for sang/Sang i eldreomsorgen

Kristi Stedje
Prosjektleder


E-post: stedje@folkeakademiet.no

Tlf: 22 68 22 06

Ser du etter landsstyret?

Se landsstyret