Kontakt

post@folkeakademiet.no

10.00 - 14.00 mandag til fredag

Tøyengata 26, 0190 Oslo

Organisasjonsnummer: 971 436 905

Landsforbund/Sekreteriatet

Pål H. Djuve
Generalsekretær
Handlingsplaner og strategi

E-post: djuve@folkeakademiet.no

Tlf: 936 42 263

Siri Relling
Organisasjonsleder
Organisasjonsutvikling, administrasjonsledelse, personalansvar

E-post: siri@folkeakademiet.no

Tlf: 918 76 388

Hanna Karlsen Sønsteby
Organisasjonsrådgiver
Rådgivning, organisasjonsutvikling, økonomi

E-post: hanna@folkeakademiet.no

Tlf: 479 02 434

Hans Petter Wiken
Kommunikasjonsrådgiver
Ansvarlig for nettside og redaktør for medlemsbladet, Nøkkelen

E-post: hanspetter@folkeakademiet.no

Astrid Rommerud
Organisasjonskonsulent
Medlemsservice, konsulent

E-post: astrid@folkeakademiet.no

Tlf: 934 48 490 (man.-ons.)

Daglige ledere i distriktene

Siw Johannessen
Daglig leder

Distrikt: Agder og Rogaland

E-post: agder@folkeakademiet.no

Tlf: 934 96 031

Marion Rodgers Løseth
Daglig leder

Distrikt: Hordaland

E-post: hordaland@folkeakademiet.no

Tlf: 407 60 171

Anne Gerd Paulsen
Daglig leder

Distrikt: Hålogaland

E-post: halogaland@folkeakademiet.no

Tlf: 784 36 465

Beate Riege (i permisjon) Vikar Olav Hanto
Daglig leder

Distrikt: Midt-Norge

E-post: midtnorge@folkeakademiet.no

Hans Vold Vikersveen
Daglig leder

Distrikt: Oppland-Hedmark

E-post: opplandhedmark@folkeakademiet.no

Tlf: 948 89 605

Erlend Ona Gjul
Vikarierende Daglig leder

Distrikt: Sogn og Fjordane

E-post: sognogfjordane@folkeakademiet.no

Tlf: 988 17 783

Olav Hanto
Daglig leder

Distrikt: Telemark Vestfold Buskerud (TeVeBu) og Midt-norge

E-post: tevebu@folkeakademiet.no

Tlf: 917 24 072

Hanne Herman
Daglig leder

Distrikt: Viken (Oslo/Akershus)

E-post: viken@folkeakademiet.no

Tlf: 934 94 413

Sang i eldreomsorgen

Beatrix Van Doorn
Leder og faglig ansvarlig


E-post: post@sangieldreomsorgen.no

Tlf: 928 43 508

Runa Stølen
Koordinator


E-post: post@sangieldreomsorgen.no

Kristi Stedje
I permisjon


Ser du etter landsstyret?

Se landsstyret