Kontakt

post@folkeakademiet.no

10.00 - 14.00 mandag til fredag (i uke 39 er tlf. bemannet kun onsdag og torsdag).

Tøyengata 26, 0190 Oslo

Organisasjonsnummer: 971 436 905

Landsforbund/Sekreteriatet

Pål H. Djuve
Generalsekretær
Handlingsplaner og strategi

E-post: djuve@folkeakademiet.no

Tlf: 93642263

Hanna Karlsen Sønsteby
Organisasjonsrådgiver med økonomiansvar
Rådgivning, organisasjonsutvikling, økonomi

E-post: hanna@folkeakademiet.no

Tlf: 47902434

Runa Vethal Stølen
Organisasjonskonsulent, 50% permisjon
Medlemsregister, konsulent

E-post: runa@folkeakademiet.no

Tlf: 93448490

Hans Petter Wiken
Informasjonsansvarlig
Ansvarlig for nettside og redaktør for medlemsbladet, Nøkkelen

E-post: hanspetter@folkeakademiet.no

Daglige ledere i distriktene

Siw Johannessen
Daglig leder

Distrikt: Agder og Rogaland

E-post: agder@folkeakademiet.no

Tlf: 93 49 60 31

Marion Rodgers Løseth
Daglig leder

Distrikt: Hordaland

E-post: hordaland@folkeakademiet.no

Tlf: 407 60 171

Anne Gerd Paulsen
Daglig leder

Distrikt: Hålogaland

E-post: halogaland@folkeakademiet.no

Tlf: 784 36 465

Beate Riege
Daglig leder

Distrikt: Midt-Norge

E-post: midtnorge@folkeakademiet.no

Tlf: 480 77 764

Hans Vold Vikersveen
Daglig leder

Distrikt: Oppland-Hedmark

E-post: opplandhedmark@folkeakademiet.no

Tlf: 948 89 605

Erlend Ona Gjul
Vikarierende Daglig leder

Distrikt: Sogn og Fjordane

E-post: sognogfjordane@folkeakademiet.no

Olav Hanto
Daglig leder

Distrikt: Telemark Vestfold Buskerud (TeVeBu)

E-post: tevebu@folkeakademiet.no

Tlf: 917 24 072

For tiden ingen leder i distriktet
Daglig leder

Distrikt: Viken (Oslo/Akershus)

E-post: viken@folkeakademiet.no

Sang i eldreomsorgen

Beatrix Van Doorn
Leder og faglig ansvarlig


E-post: post@sangieldreomsorgen.no

Tlf: 22 68 22 06

Kristi Stedje
Faglig leder i permisjon


Ser du etter landsstyret?

Se landsstyret